HOTEL AQUARIUS VELIPOJE
VILLAGE BEACH HOTEL- BED AND BREAKFAST
HOME
HOME
Dhomat
Çmimet
Wakacje w Velipoji
foto
Nyaralás Velipojában
 

e-mail: info@hotel-aquariusvelipoje.nl   tel:  0031623310637 skype: hotel.aquarius.velipoje

AKOMODIMI: TE GJITHE APARTAMENTET E HOTELIT KANE,  ANEKS KUZHINE ME ORENDITE E NEVOJSHME PER GATIM, FRIGORIFER TE MADH ME FRIZER, BANJO ME DUSH, BALLKON VERANDE 12m2, AIRCONDICIONER , INTERNET WI-FI.

REZERVIMI:  NE KETE HOTEL MUNDET TE BENI 3  LLOJE REZERVIMI : 1- FJETJE  ME MENGJES ( BED and BREAKFAST),    2-  FJETJE ME MENGJES DHE DARKE ( HALF PANSION),     3- VETEM FJETJE(  JUST BED)

 

CMIMET REZERVIMI 1: FJETJE PA MENGJES (JUST BED)


  
Apartament tipi A: 25m2 2-3  persona      ( me 1 dhome 1 banjo) 28,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi pa mengjes
Apartament tipi B: 35m2 2-5  persona      ( me 1 dhome 1 banjo) 34,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi pa mengjes
Apartament tipi C: 42m2 2-7  persona      ( me 1 dhome 1 banjo) 39,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi pa mengjes
Apartament tipi D: 56m2 2-8  persona      ( me 2 dhoma 1 banjo) 44,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi pa mengjes
Apartament Penthouse: 25m2 9-18  persona   ( me 5 dhoma 2 banjo) 79,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi pa mengjes

CMIMET REZERVIMI 2:  FJETJE ME MENGJES ( BED and BREAKFAST)Apartament tipi A: 25m2 2-3  persona     ( me 1 dhome 1 banjo) 28,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 5,00 euro/mengjes/person
Apartament tipi B: 35m2 2-5  persona     ( me 1 dhome 1 banjo) 34,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 5,00 euro/mengjes/person
Apartament tipi C: 42m2 2-7  persona     ( me 1 dhome 1 banjo) 39,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 5,00 euro/mengjes/person
Apartament tipi D: 56m2 2-8  persona     ( me 2 dhoma 1 banjo) 44,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 5,00 euro/mengjes/person
Apartament Penthouse: 145m2 9-18 persona   ( me 5 dhoma 2 banjo)          
79,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 5,00 euro/mengjes/person

CMIMET REZERVIMI 3: FJETJE ME MENGJES DHE DARKE ( HALF PANSION )Apartament tipi A: 25m2 2-3  persona     ( me 1 dhome 1 banjo) 28,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 15,00 euro/dita/person
Apartament tipi B: 35m2 2-5  persona     ( me 1 dhome 1 banjo) 34,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 15,00 euro/dita/person
Apartament tipi C: 42m2 2-7  persona     ( me 1 dhome 1 banjo) 39,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 15,00 euro/dita/person
Apartament tipi D: 56m2 2-8  persona     ( me 2 dhoma 1 banjo) 44,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 15,00 euro/dita/person
Apartament Penthouse: 145m2 10-18 persona   ( me 5 dhoma 2 banjo)          
79,50 euro/nata/apartament/aircondicion/wi-fi + 15,00 euro/dita/person


 


>INFORMACION: HOTEL - APARTAMENT AQUARIUS eshte nje hotel familjar -  bed and breakfast. Ndodhet  ne bregun e detit Adriatik ne  PLAZHIN E VELIPOJES SHQIPERI,  ne zonen e Rezervatit Pyjor te Velipojes, 500m larg bregut te detit Adriatik, 2  km larg Lagunes se Vilunit, 1,5 km nga qendra e Plazhit dhe rreth 2 km nga derdhja e lumit Buna. Vendodhja strategjike e hotelit, larg nga zhurmat dhe muzika ne oret e vona, ajri i paster i rezervatit pyjor, freskia e oreve te mbremjes, siguria absolute per pushuesit dhe automjetet e tyre, rregulli dhe pastertia brenda dhe jashte territorit te hotelit, e bejne kete hotel shume komfort dhe te pershtatshem per pushime verore  familjare 

>KAPACITETI: Hoteli ka 7 apartamente me 2 dhoma, 13 apartamente me 1 dhome, 1 apartament penthouse me 5 dhoma,

>USHQIMI: Ne hotel sherbehet  mengjesi dhe darka.  Ne cdo apartament gjenden  anekset e kuzhinave me orendite e nevojshme si furnele gazi, ene kuzhine, pjata thika luge pirunj etj.  Mishi, peshku, frutat dhe zarzavatet me karakteristika biologjike, nuk mungojne asnjehere ne  supermarkete afer hotelit. 

>SHERBIME TE TJERA:
Ne hotel mund te keni edhe sherbim lavanterie kundrejt pageses 5,00euro per cdo here qe do ju duhet ky sherbim.
Gjithashtu ka edhe sherbim taksi per udhetime te ndryshme me destinacion turistik, pritje ose percjellje ne aeroport.
 
>PARKING: Gjate gjithe kohes se qendrimit tuaj ne hotel mund ta parkoni automjetin tuaj brenda territorit te hotelit. Parking eshte falas me nje siguri absolute.
 
>HIGJENA:  Hoteli shquhet per pasterti dhe rregull brenda dhe jashte territorit. Dhomat e larta me hapesire te bollshme dhe vetrata te medha, sigurojne drite dhe ventilim te mjaftueshem.
 
>ARGETIM:  Terreni fushor, prania e pyllit, detit, dhe lumit Buna e bejne zonen ku ndodhet hoteli shume argetuese per peshkim, shetitje e gjueti ne pyll. Me interes jane edhe shetitjet ne Lagunen e Vilunit. Gjate bregut te detit gjenden restorante cilesore me muzike live, si dhe pube dhe disko te ndryshe. Per femijet eshte edhe prania e cirkut.
 
 
>PLAZHI DHE DETI:  Hapesirat e medha me rere te bollshme dhe kurative, deti i paster me nje thellesi graduale e bejne plazhin e Velipojes shume te pershtatshem dhe te sigurte per familjare dhe sidomos per femijet. Ky plazh dallohet edhe per pranine e Baywatch.
 
>PAGESA: Pagesen mund ta beni, parapagese 50% te shumes totale nepermjet transfertes bankare, dhe 50% te shumes ne momentin e mberritjes ne hotel. Femijet deri ne moshen 0 - 3 vjec jane gratis:
Femijet 4- 8 perfitojne 50% ulje ne cmimin e ushqimit. Ne rezervimin HALF PANSION, pijet ne darke nuk jane te perfshira ne cmim!
 
 
  1 Qershor - 30 Qershor ,  1 Shtator - 30 Shtator  20% ulje ne cmime.
 
>GRUPE ESKURSIONI: Gjithashtu ne hotel jane te mirepritur gjate gjithe vitit edhe grupe eskursionistesh, pensioniste, te rinj studente, grupe gjahtaresh, dhe peshkatare, per nje weekend ose per me gjate. Cmimi eshte me marreveshje, me oferte                                                                                                                                                                                                                                              

  e-mail: info@hotel-aquariusvelipoje.nl   tel:  0031623310637 skype: hotel.aquarius.velipoje
HOMEDhomat Çmimet Wakacje w VelipojifotoNyaralás Velipojában